Difference between revisions of "Rabbit Color by Phenotype"
From Bun Club Wiki
Jump to navigationJump to search
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
| | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
| | |- | ||
| [[File: | | [[File: |100px|Choclate Chestnut/ Lynx]] ||A|| A || b || b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File: |100px|Choclate Chestnut/ Lynx]] ||A|| at || b || b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File: |100px|Choclate Chestnut/ Lynx]] ||A|| a || b|| b|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
| | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
| | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| C || C || chd || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| C || C || chd || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| C || C || chd || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| C || C || chd || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | ||
|- | |- | ||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| C || chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si ------- | ||
|- | |||
|[[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| C || chl|| D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| C || chl|| D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || chl|| D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| C || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| C || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| C || chl|| D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| C || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si -=-= | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| C || ch || D|| D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| C || ch ||D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| C || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si ------- | |||
|- | |||
|[[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || c|| D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| C || c || D|| D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| C || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si -------++ | |||
|- | |||
|[[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| Chd ||Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File: |100px|Choclate Chestnut/ Lynx]] ||A|| A || b || b|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File: |100px|Choclate Chestnut/ Lynx]] ||A|| at || b || b|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File: |100px|Choclate Chestnut/ Lynx]] ||A|| a || b|| b|| Chd || Chd || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| Chd || chl || D|| D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si ------- | |||
|- | |||
|[[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| Chd || chl || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si -=-= | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| Chd || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| Chd || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| Chd || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| Chd|| ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| Chd || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| Chd || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| Chd || ch || D|| D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| Chd || ch ||D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| Chd || ch || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si ------- | |||
|- | |||
|[[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| Chd|| c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| Chd || c|| D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || B|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || B|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || B|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || B || b|| Chd|| c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || B || b||Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || B || b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| A || b || b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| at || b || b|| Chd || c || D|| D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | |||
|- | |||
| [[File:Agouit chestnut-01.png |100px|Chestnut/ Agouti/ Sandy]] ||A|| a || b|| b|| Chd || c || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si -------+++ | |||
|- | |||
|- | |- | ||
| Black Tan ||at|| at || B || B|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si | | Black Tan ||at|| at || B || B|| C || C || D || D || E || E || en || en || du || du || w || w || vm || vm || p || p || si || si |