
Subscriptions Available !
Kit Class $1.99 mo : Buys some toys
Junior Class $4.99 mo Helps off- set feed costs
6/8 Class $12.99 mo :Feeds one rabbit
Senior Class $24.99 mo: Buys A bag a feed
One Time Donations : Click here
This is to help offset the cost of barn repairs after the winter storms and misc exspenses.